WooGlaSte® - marka ekologicznych naczyń i akcesoriów kuchennych

WooGlaSte to marka najwyższej jakości trwałych przyborów i akcesoriów kuchennych.

Wszystkie nasze produkty są przyjazne dla środowiska, ponieważ wykonane są z drewna, szkła i stali. Ponadto są one przyjazne dla środowiska dzięki opakowaniom z kartonu, papieru i taśmy klejącej pochodzących z recyklingu oraz naszym torbom wielokrotnego użytku wykonanym z naturalnych materiałów.

Gwarantujemy Państwu wysokiej jakości produkty, które są odpowiedzialne za naszą planetę. Korzystaj z naszych produktów w swojej kuchni, szanując jednocześnie swoją osobistą etykę.

Ekologiczny

Produkty WooGlaSte wykonane są z naturalnych i niezanieczyszczających środowiska materiałów, takich jak drewno, szkło i stal.Każde opakowanie zostało zaprojektowane bez użycia plastiku, aby zmniejszyć jego wpływ na naturę.

Wielokrotnego użytku

Każde z naszych ekologicznych akcesoriów kuchennych i przyborów kuchennych jest trwałe. Główne materiały użyte do ich produkcji zapewniają optymalną odporność na upływ czasu i umożliwiają ponowne wykorzystanie produktów przez lata.

Odpowiedzialny ekologicznie

Naszym celem jest oferowanie Państwu produktów, które szanują środowisko naturalne. Marka chce być odpowiedzialna w stosowaniu tworzyw sztucznych, oferując ograniczona i kontrolowana produkcja tworzyw sztucznych przy użyciu materiałów Wooglaste, bez plastiku, PVC i polistyrenu. W celu umożliwienia odpowiedzialnej i ekologicznej konsumpcji.